Ticket Hunt

Сервіс комбінує квиткові пропозиції організаторів і реселерів. Ціни реселерів можуть бути вище номінальних.

    ПОДІЙ НЕ ЗНАЙДЕНО

Борис Гребенщиков

Згорнути >

Борис Борисович Гребенщиков (БГ) (нар. 27 листопада 1953 Ленінград, СРСР) — російський і російський поет, автор-виконавець, рок-музикант і танцюрист-класик, заперечник теорії відносності, музикант і лідер рок-гурту «Акваріум», один з «батьків-засновників» радянської рок-музики і культова фігура російської культури з 1980-х років.

Діти у юристів виходять різні...

Батько Бориса, Борис Олександрович Гребенщиков, був інженером, директором дослідного заводу Балтійського пароплавства, помер в 1975 році. Мати — Людмила Харитонівна Гребенщикова, в той час — юрисконсульт Ленінградського будинку моделей. Перша дружина БГ — Наталія Козловська. Одружилися восени 1976 року. У серпні 1978 року народилася дочка Аліса, яка згодом стала актрисою. Розлучилися молодята в 1980 році після скандалу в Тбілісі. Друга (за даними однієї з програм НТВ, перша) дружина — Людмила Шуригіна (1980-1989) (до цього — громадянська дружина Всеволода Гаккеля). Працювала секретарем в школі. Народився син Гліб. З 1991 року одружений на Ірині, колишній дружині Олександра Титова. Від цього шлюбу народилася дочка Василина; крім того, Борис і Ірина виховували Марка Титова — сина Ірини від попереднього шлюбу.

Дитинство БГ пройшло на Алтайській вулиці, будинок 22. У сусідньому парадному жив Анатолій «Джордж» Гуницький, з яким в ці роки відбувається знайомство. Борис і Джордж вчилися разом в школі 421 Московського району. Тільки БГ на клас молодше. 1968 — БГ: «Гітару я знайшов на смітнику. А грати бабуся навчила — по-моєму перша річ, яку я навчився грати, був старовинний російський романс ».

1969 — Складає і співає англійською в шкільній команді, що базується в Автово. 1972 — Разом з Джорджем задуманий і здійснений «Акваріум». Перший склад «Акваріума»: БГ, Джордж, Валерій Обгорелов — апарат. Бас — Олександр Цітаніді. На клавішах був Олександр Васильєв. Далі репетицій справа не йшло. Став зміняться склад, так почався Акваріум 1.0. Почалася ера підпільних, а потім і відкритих концертів, «Акваріум» стає загальновизнаною групою.

Криза

У 1991 р Гребенщиков оголосив про розпуск «Акваріума» і про створення власної групи під назвою «БГ-Бенд». Але вже в кінці 1992 «Акваріум» відродився в складі: Борис Гребенщиков, Олександр Титов, Олег Сакмара, Сергій Шураков, Олег Гончаров, Олексій Зубарєв, Андрій Віхарєв, Олексій Рацен, Андрій Суротдінов. Відновилася активна концертна діяльність, а в листопаді 1993 був випущений новий альбом «Улюблені Пісні Рамзеса IV». 1994-1996 рр. — концерти.

У березні-квітні 1997 року відбулося турне по містах США. У червні того ж року пройшла серія виступів присвячених 25-річчю «Акваріума». Трохи пізніше з групи пішов Титов, і на деякий час в оновленому складі з'явився Ляпін. В кінці 1998 р був сформований склад ( «Новий Електричний Пес»).

Після запису альбому «Псі» починається новий період, останній на сьогоднішній день — Акваріум 3.0 (Акваріум International), в який, крім основного складу, входить велика кількість музикантів з Росії та Індії. До групи повертається Басіс Олександр Титов, без якого немислимий історичний і класичний склад «Акваріума». Музика Бориса Гребенщикова звучить в ряді фільмів, наприклад, у фільмі А. А. Смирнової «Зв'язок». Він також з'являвся в якості камео в фільмах Сергія Соловйова «Чорна троянда — емблема печалі, червона троянда — емблема кохання» (1989), «Ніжний вік» (2001). Грав, серед інших, у фільмах «Два капітани-2» (1992) режисера Сергія Дебіжева, «БГ. Лев Толстой» (2003) режисера Віктора Тихомирова.

Борис Гребенщиков в 2019 році

Метр не забуває своїх шанувальників в Україні. Минулорічний концерт в Києві був скасований через воєнного стану. Однак музиканти відіграють цю ж програму в червні 2019-го. Крім того, у другій половині червня Борис Борисовичу співтовариші дадуть два концерти поспіль в Каріббіане — 20-го і 21 червня. Програма приурочена 65-річного ювілею Метра. Квитки на концерт Гребенщикова можна замовити онлайн і придбати на сторінці заходу.